В рамках Антитерористичної операції СБУ контррозвідкою Служби безпеки України встановлено реальне ім’я та прізвище офіцера Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації, який діє в Україні під іменем Ігоря Стрєлкова (позивний ”Стрєлок”).
Це громадянин РФ, полковник Ігор Всеволодович Гіркін. Народився 17 грудня 1970 року, номер паспорта громадянина РФ №4506460961, зареєстрований у Москві за адресою: Шенкурський проїзд, буд.8Б, кв. 136. Раніше неодноразово відвідував Україну з російським закордонним паспортом. Востаннє легально він перетнув український кордон 26 лютого 2014 року – прилетів рейсом Шереметьєво – Сімферополь. В ніч з 26 на 27 лютого відбулося захоплення ВР АРК, що стало початком анексії півострова.
Встановлено також причетність групи “Стрєлка” до викрадення представників ОБСЄ на Донеччині. Затримання відбулося за безпосередньої команди диверсанта Ігоря Бєзлєра (позивний “Бес”). Про це свідчать записи телефонних розмов Бєзлєра з його підлеглими.
Нагадуємо, що громадянина Російської Федерації Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) Службою безпеки України оголошено у розшук. Щодо нього розпочато кримінальне провадження за фактом організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.
Встановлено, що на початку квітня Стрєлков отримав прямий наказ із Москви розпочати масштабну диверсійну операцію на материковій частині України, зокрема в Донецькій і Луганській областях.
Як повідомлялося раніше, Службою безпеки з’ясовано, що члени розвідувально-диверсійної групи у складі понад 30 осіб під командуванням Стрєлкова 13 квітня 2014 року вчинили озброєний напад на співробітників СБУ, під час якого загинув один співробітник СБУ і троє були поранені.
Стрєлков також керував діями озброєних осіб, які незаконно утримували військовослужбовців 25-ої окремої повітряно-десантної бригади ВДВ ЗС України у м. Слов’янськ 16 квітня 2014 року.
Встановлено причетність Стрєлкова до вбивства депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака.
***
Також в рамках Антитерористичної операції СБУ контррозвідкою Служби безпеки України попереджено протиправну діяльність громадянина України Перепечаєнка Ігоря Анатолійовича, 26.05.1972 р.н., відомого як заступник самопроголошеного мера м. Слов’янськ Донецької області.
За отриманими даними, Перепечаєнко I.A.причетний до організації сепаратистських заходів та масових заворушень у Донецькій області, що супроводжувались насильством над особами, погромами, знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовуються як зброя та захопленням державних будівель, зокрема Донецької обласної державної адміністрацій, районного відділу внутрішніх справ та Служби безпеки України.
Відомо, що Перепечаєнко I.A.встановив контакт з членами розвідувально-диверсійної групи ГРУ ГШ ЗС РФ, якою керує “Стрєлок” (громадянин РФ Гіркін (Стрєлков)), та надавав сприяння вказаним особам в організації ними терористичних актів у Донецькій області. Зазначені дії представників спецслужб РФ призвели до загибелі співробітника СБ України під час виконання службових обов’язків.
22.04.14 р. за завданням “Стрєлка” Перепечаєнко I.A.чартерним рейсом було доставлено до м.Москви, де він спілкувався з журналістами «Першого каналу», а також отримав необхідні вказівки та інструкції від куратора іноземної сторони щодо вжиття заходів з посилення ескалації ситуації у східних регіонах нашої держави. Куратор також передав для «Стрєлка» кошти (19 тис. уо) та технічний засіб (прилад для шифрування телефонних розмов).
Під час повернення з м. Москви до України в результаті спецоперації СБУ він був затриманий в аеропорту “Донецьк”. Вказані кошти та технічний засіб були вилучені під час затримання.
У даний час здійснюється опитування Перепечаєнка I.A.з метою отримання ознак та фактів причетності до скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 294 КК України, а також прийняття рішення щодо початку досудового розслідування.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).