Рак, туберкульоз, педикульоз, кишкові захворювання та грип - це купа хвороб, які ідуть з барикад.
Міністри екології, охорони здоров’я та представник санепідемстанції закликали не палити шини і не пускати дітей на мітинги, бо інакше - букету хвороб не уникнути.
Гіршим для екології країни, ніж нинішня революція, каже міністр екології Олег Проскуряков, був лише Чорнобиль. Він зауважив, що забруднення від палаючих шин за добу було більшим, ніж робота невеликого промислового підприємства за місяць. Така ситуація у майбутньому загрожує страшними хворобами: онкологічними, дерматологічними, серцево-судинними.
Санепідемстанція констатує: заміряли рівень шкідливого повітря у будівлях поблизу Грушевського і також шоковані, адже продукти горіння перевищують в чотири рази гранично-допустиму норму. Однак у Ляльковому будиночку, що над Європейською площею, кажуть, що вчора все було в нормі. Чиновник розповів, що шкідливість проявилася лише сьогодні.
Міністерство охорони здоровʼя бʼє в набат, адже через Майдан на 30 % зріс рівень захворювання на туберкульоз та грип.
По допомогу міністр просить звертатися лише до кваліфікованих спеціалістів, які є в лікарнях Раїса Богатирьова допускає, якби люди з вогнепальними пораненнями опинилися в лікарні вчасно, все могло би бути інакше. Лікарі, які допомогають на Майдані, ображаються. Мітингувальники різкого збільшення хворих не помітили.
На питання, чому з лікарень людей забирає міліція, Раїса Богатирьова зачитала наказ датований 1993 роком. “…керівник медичної установи має негайно надати інформацію органам внутрішних справ про ці випадки звернення громадян осіб: з вогнепальними, ножовими пораненнями та іншими тілесними ушкодженнями, якщо є підстави вважати, що вони отримані внаслідок правопорушень”, - зацитувала вона.
Тому попросила ставити на терези вагу життя чи свободи.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).