Бурхливий розвиток туризму в Карпатах без належних природоохоронних заходів завдає непоправної шкоди довкіллю, особливо річкам. Гірські ріки і потоки Яремчанщини перетворюються на стічні канави.
Про це йшлося під час круглого столу “Екологічний стан річок Яремчанщини”, який відбувся 31 жовтня в Екотуристичному візит-центрі міста Яремче. Участь в заході взяли фахівці з гідроекології та представники громадськості.
Екологи говорили про найбільші ризики у сфері гідроекології: що спричиняє забруднення річок; про стан водоочисних споруд регіону; при цільове використання коштів екологічного фонду; проблему твердих побутових відходів; про вплив туристичної інфраструктури на водне середовище регіону.
Експерти констатували невтішну ситуація в сфері гідроекології регіону та спробували окреслити варіанти вирішення проблеми. Серед головних причин забруднення - стихійний розвиток туристичної інфраструктури недотримання правила екологічної безпеки, що приводить до різкого пониження якості води, відсутність належних водоочисних споруд, вирубка лісів. Фахівці наголосили на необхідності збільшення повноважень органів екологічної безпеки, які зараз позбавлені реальної можливості впливати на стан контролю за екологією в області.
Круглий стіл організовано Громадською Організацією “ВОЛЯ!” спільно з Карпатським Національним природним Парком.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).