Днями у приміщенні Музею історії міста Коломиї відбулася репрезентація рекомендаційного бібліографічного покажчика “Василь Рябий: грані літературної діяльності”, присвячений 40-річчю літературної творчості поета. 29 жовтня 1972 року у газеті “Прикарпатська правда” був надрукований вірш Василя Рябого під назвою ”Цимбаліст”.
Це не був його перший твір, але саме він став його серйозним рубежем, з якого саме і починає відлік його 40-річна літературна діяльність
“Знаєте, 40 років літературної діяльності - це вже курйоз. І за працю над цим бібліографічним показчиком я хочу подякувати працівникам коломийської бібліотеки №3 для дітей, зокрема Вірі Тороватовій та Ганні Мікловді. В цьому показчику видно, як я працював, але собі оцінки, звісно, я давати не можу, і це парадоксальний момент, я зумів видати скільки книжок, мені і самому не віриться. Книжки – це твоє життя, твої думки, і це потрібно множити. За це все я найбільше дякую Богові і тим людям, які мене підтримували протягом 40 років, а особливо упродовж останніх 20-ти…”, - зазначив відомий поет, письменник, журналіст Василь Рябий.
Василь Рябий – автор 19 окремих видань та 34 поетичних збірок. Окремі його вірші перекладені російською, румунською, англійською, італійською і французькою мовами.
“Що може подарувати бібліотекар письменнику чи поетові на ювілей? Звичайно, що організувати і провести якийсь літературний захід. Але мені хотілося для Василя Михайловича зробити щось більше, і тоді в мене виникла така ідея зробити рекомендаційний бібліографічний показчик, який би охоплював усі його літературні твори”, - зазначила бібліотекар читального залу бібліотеки №3 для дітей м. Коломиї Віра Тороватова.
Також у рамках зустрічі свою книжку під назвою “Квітневий сніг” репрезентувала Вікторія Кохан.
“Василь Михайлович є рецензентом моєї книжки “Квітневий сніг”. Це збірка життєвих історій, які друкувалися у коломийських виданнях. Ідея зібрати це все і впорядкувати належить моєму батькові, почесному журналісту України, а вже далі мене супроводжував Василь Михайлович і, як бачите, довів до логічного завершення, взяв під своє крило, коли ця книжка виходить на читацький загал. Я бажаю, щоб він і надалі так плідно працював, щоб світ бачив його чудові книжки”, - зазначила письменниця, журналіст Вікторія Кохан.
Того дня авторів вітали голова обласної організації Національної спілки журналістів України Вікторія Плахта, начальник прес-служби голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Тамара Лейб’юк, представники міської і районної влади і, звісно, колеги по перу. Секретаріат Національної спілки журналістів України нагородив Василя Рябого почесною грамотою, а також поет отримав відзнаку міського голови.
Варто зазначити, що напередодні цієї репрезентації бібліографічного показчика Василь Рябий побував у ЗОШ №4. Спільними зусиллями працівники навчального закладу та Коломийської бібліотеки №3 для дітей організували зустріч учнів з Василем Рябим. Школярі пізнали багато цікавого про літературну творчість поета.
Щодо творчої зустрічі в Музеї історії міста Коломиї, то вона відбулася у приємній атмосфері: декламували вірші, лунала музика, спогади… від цього всі присутні отримали море позитивних емоцій.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).