Життя - на сцені. Упродовж тижня у Коломийському театрі - ніде яблуку впасти. Драма про життя самотньої жінки, яка живе на звалищі. Таку моновиставу представила Народна артистка України Лариса Кадирова. Акторка зі сльозами на очах зізнається, нині таких безхатьків - сотні.
Галичина - мистецький край, який надихає на творчість багатьох митців. Недарма тут були Іван Франко та Леся Українка. А театральні вечори Леся Курбаса і досі пам’ятають тернополяни.
Боротьба за вільну Україну - головна тема цьогорічного фестивалю. “Легенда про Тараса” та “Мазепа”. Ці історичні вистави у новому прочитанні зі свіжим поглядом змушують глядача замислитися.
Театр, який працює на касу. Сюди приходять аби порозважатися і розважаються. А є глядач, який йде аби замислитися. Є вистави, які не йдуть на поводу у глядача, а вистави, які змушують глядача піднятися і які набагато важливіші ніж посміятися поляпати вдало сказаній репліці”.
Своєрідне “театральне Дежавю” сталося на нинішньому фестивалі. За понад сотню років Полтавський фестиваль вперше повернувся до Коломиї.
«Коломийські представлення» «нарощують м’язи». Наступного року фестиваль набуде статусу міжнародного. А вже нині актори мізкують про нові прем’єри і вивчають нові ролі.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).