Парниковий ефект чи іронія природи? На календарі — жовтень, а на вулицях Івано-Франківська знову цвітуть каштани. Щоправда не всі. Ось цей, на вулиці Сахарова, зловживає квітами двічі на сезон майже щороку — кажуть мешканці. Одні називають його деревом-мутантом, інші, забобонніші — ще однією з численних ознак Армагедону.
Без людського втручання тут звісно не обійшлося, переконана біолог Надія Шумська. Наслідки людської життєдіяльності позначилися на контрастності температур. А це в свою чергу призвело до природних аномалій. Хоча раніше вони також траплялися, каже пані Надія, адже пам’ятає такі випадки ще з дитинства.
Найчастіше осінніми квітчастими сюрпризами дивують саме каштани і яблуні. Іноді трав’янисті рослини та чагарники. Ймовірно, у них спостерігається надлишок гормонів росту, пов’язаних з ініціацією цвітіння. Так би мовити «зайва» енергія та надміра поживних речовин знаходять свій вихід у саме такий, вельми естетичний спосіб.
Каштан-альтруїст. Хоча й тішить око тих, хто ностальгує за весняно-літнім сезоном, однак йому самому це не на користь — каже Надія Шумська. Таке пізнє масове цвітіння виснажує дерево. Тому вже у традиційний на те час наступної весни воно, ймовірно, заквітчається значно скромніше, аніж його сусіди по алеї.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).