Хімічний мікс, замість корисних молочних продуктів. Доволі часто під виглядом солодощів та натурального молока на торгівельні полиці потрапляє фальсифікат. А звідти і до нашого організму.
Такі щедро «приправлені» різноманітними хімічними добавками смаколики, констатують медики, поволі вбивають здоров’я. Нині проблеми із шлунково-кишковим трактом посідають чи не чільне місце. Суттєво зменшився і вік захворювань після харчового навантаження.
Найбільше фальсифікату, кажуть фахівці столичного Інституту споживчих експертиз, у сирах, сметані, молоці та звісно згущенці. Остання — узагалі клондайк шкідливих добавок. Лідирує серед них пальмова олія — доволі часто її вміст у згущеному молоці сягає 95%.
Між тим, цей популярний замінник молочного жиру, надзвичайно сильний канцероген. Він не псується, та слабо розчиняється навіть у бензині, а температура його плавлення понад 50 градусів за Цельсієм.
Головна зброя споживача, запевняють експерти, це інформація. Аби вберегти себе від небезпечного продукту варто уважно читати маркування на етикетках. Там мають бути лише відомі природні складові. Ще один лакмусовий папірець фальсифікату — його низька ціна.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).