Одне з перших місць серед найважливіших в акушерстві займає невиношування вагітності. Від 15 до 27% усіх вагітних стикаються із цією проблемою. І з кожним роком, кажуть в міському пологовому будинку кількість таких жінок зростає.
Причини різні. Серед них спосіб життя - спільниками викидня є алкоголь, тютюнопаління, вживання наркотиків та зловживання кавою. Однак вагомим є фактор генетичний та інфекційний.
Крім того, наголошують лікарі, навіть абсолютно здорові вагітні стикаються із проблемою невиношування через власну необережність. Адже жінки забувають, що делікатний стан вимагає відповідного відношення до нього. Тому стресові ситуації чи фізичні навантаження можуть обійтися надто дорогою ціною.
Майбутнім матерям, які вже потрапили на лікарняне ліжко найголовніше створити атмосферу повного спокою. Тому відділення акушерської патології та невиношування вагітності повністю відмежоване від інших. Однак лікарняна терапія не панацея від викиднів. Тож при виписці - чіткі рекомендації.
І ще одна супутня проблема. Лікарі констатують - 90% жінок, які стикнулися з проблемою невиношування піддаються глибокій депресії. Єдину втіху бачать у наступній вагітності. однак фахівці наголошують. В такому випадку планувати малюка потрібно щонайменше через півроку , а то й рік після викидня. саме стільки часу потрібно для відновлення організму, як психологічного, так і фізичного.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).