Саме так і ніяк інакше скоро можна буде назвати парк Шевченка. Точніше те, що від нього залишиться, внаслідок проведення на території парку, поруч з озером, нічних дискотек, які проходять аж до світанку і окрім гір неприбраного сміття залишають мешканцям оточуючих будинків лиш роздратування та злість від шуму, що заважає спати вночі.
В травні-червні цього року мешканці сусідніх з парком вулиць само організовувалися на суботники, прибираючи парк не для того, щоб зараз «насолоджуватися» такою красою, яку за собою залишають організатори та учасники цих так званих «оупенейрів».
Навіть депутати міської ради, приїжджали поприбирати в парку, відірвавшись від своїх основних обов’язків. Також були міський голова і місцеве телебачення, а один відомий добродій навіть подарував мешканцям району дитячий майданчик. Загалом спільними зусиллями вдалося відновити парк, зробити його таким, яким він був 20-30 років тому.
Саме тому постає запитання, хто дав дозвіл на проведення таких міроприємств в парку?
Хто має відповідати за той санітарно-епідеміологічний стан, який зараз є на його території?
Куди дивиться СЕС? Чому правоохоронні органи дозволяють проведення таких заходів, поруч з житловим районом і в нічний час всупереч законодавству? Чому після 22.00 тут продається алкоголь? Загалом таких чому багато. Та хто дасть на них відповідь?
В неділю вранці, здійснюючи ранкову пробіжку, навколо озера, можна було побачити, як вітер розвіває по всій території пластик, поліетилен, інше сміття. А зовсім поруч водойма, де ловлять рибу та купаються, в тому числі і діти. Думаю не варто розписувати скільки років потрібно для того, щоб ці матеріали розклалися. Та які ризики для здоров’я це несе.
Біля лавочок, які відновили, навколо пам’ятника Шевченку гидко знаходитися:
Тараса Григоровича вдячні нащадки теж не забули, пляшкою від пива відзначивши його пам’ять:
Йдемо далі до дитячого майданчика. Видно, що тут вчора теж «відпочивали»:
Чим займалися, залишається лише здогадуватися:
Саме цікаве, що смітники, що розміщені поблизу практично порожні:
Наостанок хочеться задати риторичне запитання міській владі: що для Вас стане дзвіночком для того, щоб заборонити проведення тут таких «паті» в нічний час?
Коли в парку, на дитячих майданчиках з’являться шприци? Коли такі міроприємства, як було колись в парку Трильовського, будуть закінчуватися поножовщиною? Чи коли почнуть поступати заяви про згвалтування?
Я не проти проведення в парку масових заходів, ще пам’ятаю, як колись тут відзначались Дні пісні та святкування перших річниць Незалежності. Але це все має бути цивілізовано, а не так, як є зараз. І найголовніше не має створювати дискомфорту мешканцям сусідніх вулиць. Моя оселя знаходиться на певній відстані від парку і цілу ніч практично не можливо було заснути. Що ж тоді говорити людям, які живуть безпосередньо поруч з парком та озером? Чи запитували їх думки, коли планували проведення таких заходів? Думаю відповідь очевидна.
З повагою, Олександр ДЕМ’ЯНЧУК
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|