З-під молота і наковальні — до івано-франківського середмістя. Арка дружби — чергова окраса міста, яку подарували столиці Прикарпаття ковалі з усього світу. Їхні свіжі колективні доробки щороку озодоблюють міські вулиці та площі. Нову туристичну звабу розташували на вулиці Низовій. Її оздоблюють численні авторські деталі, які демонструють ковальську креативність кожного окремого майстра.
Відкриття арки дружби, започаткованої учасниками минулорічного свята ковалів, дало старт наступному, ювілейному. Вдесяте на Прикарпаття з їхалися власники надзвичайного фаху з усіх куточків світу. Цьогоріч зареєстровано 18 країн-учасниць та близько сотні іноземців з них.
Не просто популяризація, а збереження ремесла як такого — мета щорічного свята ковалів. Серед доробків його учасників — своєрідна в’язниця для усіх талісманів та прикрас, які зняли нещодавно із кованого дерева щастя. Окремі гості працюють над новинками не в універсальному ковальському вбранні, а з автентичними елементами ідентифікації власного походження.
Окрім іноземців на 10-му святі ковалів — ще кілька сотень вітчизняних учасників. Усі гуртом впродовж 2-х днів вони працюватимуть над новим завданням — кожен виготовить дзвіночки на власний смак та розсуд. Ними прикрасять ще один ковальський монумент, створений у співпраці з архітекторами — пам’ятник першій українській церкві.
В рамках ювілейного свята ковалів також нововведення на кшталт лекцій. І одразу три виставки. Дві з них — у галереях Бастіону, на якому вперше проводять це дійство. Це традиційна експозиція орнаментального ковальства, а також ретроспектива творчих надбань учасників свята за всі попередні роки. Ще одну експозицію студентських робіт презентували поруч — у музеї Мистецтв Прикарпаття.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).