Операції без болю, шрамів і з мінімальним реабілітаційним періодом. Це — лапароскопічна хірургія. Якщо для дорослих цей метод застосовують вже давно, то дітей в такий спосіб почали лікувати зовсім нещодавно.
В Україні дитячу ендохіругію використовують лише близько 7 обласних центрів. Серед них і Івано-Франкіськ.
Прикарпатські медики переконують старі методи оперування надзвичайно травматичні для дитини, натомість лапароскопічні втручання дозволяють досягти практично повної відсутності больового післяопераційного синдрому та мають добрий косметичний ефект.
В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні виконано близько 300 лапароскопіних операцій. 65 вже від початку цього року. Жодних ускладнень, каже Михайло Глагович, не було. крім того вдається розширювати спектр оперативних втручань.
Найголовніше те, що після лапороскопії всі процеси відновлюються дуже швидко і вже на 1–2 добу після операції дитина стає фізично активна. Наразі, каже Михайло Глагович, є можливість лише планової ендохірургії. При поповненні обладнання та залучення фахівців є можливість зробити її ургентною. Тобто надавати лапароскопійчну допомогу в будь-яку годину дня чи ночі.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).