Й досі нелегали. Родина Гриньків, незважаючи на тисячі письмових заяв і звернень, десятків зустрічей з владою різних рівнів вже понад 30 років не може отримати бажане житло та паспорти громадян України.
Василь та Ірина Гриньків ще в середині 80-тих працювали на місцевому заводі і стояли на квартирній черзі. Потім з роботи їх звільнили, і згідно рішення суду, виселили з відомчого гуртожитку. Тепер колишні івано-франківці мешкають у родичів в селі.
Спроби допомогти людям, кажуть в обласній прокуратурі, у влади були. Однак щоб повністю виконати вимоги Гриньківих немає правових підстав. Люди досі не оскаржували своє звільнення і виселення в судах, тому терміни позову вже вийшли.
Виділити їм пільгову квартиру також ніхто не може — Гриньківи не перебувають на квартирній черзі. Незважаючи на це, повідомили правоохоронці, людям свого часу пропонували трикімнатну квартиру на вулиці Молодіжній, однак вони від неї відмовились. Це не єдиний відхилений варіант допомоги.
Родина без житла і громадянства обіцяє й надалі звертатись зі скаргами у всі можливі інстанції. Якщо найближчим часом українські чиновники не стануть на їхній захист, обіцяють звернутися у Європейських суд.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).