«Цифровий» бум. Перехід на цифрову модель телебачення вже не далеке майбутнє, а реалії. Сьогодні в Україні здійснюють мовлення 25 таких каналів. Однак щоб телевізор міг приймати новий сигнал, у кожному помешканні має бути спеціальний тюнер. Невдовзі українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку транслюватимуться лише за його наявності.
Зважаючи на досить значну вартість приладу, держава обіцяє і безкоштовні телетюнери. Щоправда такий подарунок лише для незахищених категорій населення — інвалідів першої та другої груп, родин, у яких виховуються діти з особливими потребами. А також малозабезпечених сімей і тих, хто отримує субсидії. По одному — на житлове приміщення.
Для цього потрібно обов’язково подати заявку до місцевого управління праці та соцзахисту. Тут кажуть — у них уже є близько 5 сотень претендентів.
Незважаючи на те, що реєстрація лише розпочалася, черги в департаменті нагадують радянські часи. Люди поспішають оформити заявку щиро сподіваючись, що держава вкотре їх не надурить, і таки подарує безкоштовну «цифру».
Загалом в міському Департаменті соцзахисту очікують близько 10 тисяч заявок. Їх потрібно подати до першого липня. Утім частково списки сформують наприкінці цього місяця. Згідно них новий телетюнер розпочнуть надсилати поштою уже з травня.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).