За місяць до Великодня. Зазвичай саме тоді й стартують вже традиційні майстер-класи з писанкарства у Музеї мистецтв Прикарпаття. Цього року вже вп’яте усі охочі озброїлися писачками і розпочали власноручну підготовку до найбільшого християнського свята.
До речі, залюбки навчаються не лише щирі прикарпатці, але й іноземці — до прикладу, студенти вишів та учні багатонаціональної третьої школи. Основа, яку опановують усі без винятку — це традиційна місцева писанка. Хоча вона через свою чітку геометрію вважається значно складнішою за інші варіанти оздоблення пасхальних яєць.
Зазвичай ажіотаж спостерігається за два тижні до Паски. Та цього року популярність писанкарства у Івано-Франківську, констатує майстриня, зросла у кілька разів. Довелося навіть докуповувати знаряддя праці писанкарів — на всіх охочих не вистачило воскових писачків.
На імпровізованих добровільних уроках тісно, однак весело. Тетяна за фахом — історик. На майстер-класі вона допомагає учням із фарбами. Сама дівчина теж щойно дебютувала у цьому прадавньому мистецтві, що зародилося ще задовго до нашої ери. А ось і перші трофеї.
Незвичні для писанкарства поєднання барв — то уже новітні спроби декорування великодніх символів. Іноді вони схожі на веселу анімацію. Якщо забракло фантазії — можна скористатися численними взірцями. На них — усе багатство автентичної символіки.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).