Не антикваріат. Та надзвичайно схожий на нього. Майстру, який створює таку красу, нещодавно виповнилося 70. Юрій Єгорушкін завжди захоплювався красою старовинних ужиткових речей.
Його ідеали поєднання естетики та функціональності створені ще у епоху Відродження. Своє бачення прекрасного ця незвичайна особистість втілює у металі та камені. Всередині його витворів ручної роботи — механіка.
Фрагменти інтер’єрів, рамки для світлин, годинники «під старовину», і такі ж телефонні апарати. Схожими користувалися ще наприкінці ХІХ століття, коли такий вид зв’язку був новинкою. Все це сьогодні начинене цілком сучасною технікою, яка незрадливо працює. Якщо зупинився годинниковий механізм — у нагоді стане ключ для заведення, теж виготовлений цим дивовижним чоловіком.
Натхненням для творчості стають набутки з минулого — давня оптика, корпуси та запасні частини. За витворами його рук знавці антикваріату роками стоять у черзі. Хоббі зробило цього чоловіка популярним не лише в університеті, де працює 30 років, але й у всьому місті.
Поруч з експозицією сучасного антикваріату, створеного славнозвісними золотими руками майстра-ювіляра, — добірка його ж світлин. Це фото із сімейного архіву, на яких — особливі моменти життя та мандрів їх автора. Особливу увагу Юрій Єгорушкін завжди приділяв архітектурі. Звісно, старовинній.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).