Казки як терапія. Івано-франківські психологи певні - народні дитячі оповідання мають цілющу силу. Причому вилікувати казкою можна не лише дитину, а й дорослого, йдеться в сюжеті ТСН.
Механізм дії казкотерапії простий, як світ, кажуть психологи. Дитина, слухаючи розповідь, ототожнює себе з її героями. Підсвідомо визначає ті проблеми, якими переймається сама – самотність у дитсадку, небажання вчитися, ділитися іграшками, різні страхи тощо. І згодом, наслідуючи героя, так само підсвідомо, шукає вихід із ситуації.
Людмила Підлипна директор Івано-Франківського обласного психологічного центру пояснює, що казка – це інформація для правої півкулі. А вона відповідає за образне мислення. Все, що ми там сприймаємо, записується на рівні підсвідомості. Дитина, коли виростає, знає, як вийти із складних ситуацій.
Кажуть, цілющими є більшість казок – особливо народні, перевірені часом, та складені експромтом - мамині.
За словами Мар’яни Озорович, ідеолога казкотерапії, найкращий варіант, коли мама з татом або з дитиною щовечора роблять традиційний ритуал і складають казку. Навіть про те, як минув день, що відбулося.
Слухаючи баєчку від дитини, можна багато що про неї дізнатися. До речі, психологи застерігають батьків не дратуватися, якщо дитина щоразу просить прочитати одну й ту ж саму казку. Мовляв, у такий спосіб малеча підсвідомо натякає на наболіле.
Передозування казкою неможливе, запевняють психологи. Мовляв, що більше їх розказати дитині, то легше вона вже дорослою долатиме життєві труднощі. Якщо ж не читати казок взагалі, припускають фахівці – успіху людина може досягти, але при цьому буде замкнутою, почуватиметься самотньою та емоційно спустошеною.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).