Така неприємність, як похмілля, може трапитися буквально з кожним. Особливо українці ризикують своїм здоров’ям в період багатих застіль під час новорічних свят.
ТСН.ua зібрав до купи і вирішив нагадати, які здорові продукти варто вживати після не надто здорового відпочинку.
Розсіл і квашена капуста. Мабуть, найвідоміший засіб боротьби з “ранковим синдромом”. Але не варто споживати розсіл з оцтом, він лише подразнить слизову оболонку кишечника.
Квас. Високий вміст тіаміну (вітаміну B1) та органічних кислот, насамперед, молочної, призводить до інтенсивної переробки недоокислених продуктів розпаду алкоголю, що отруюють організм. Однак мова йде лише про натуральний квас – без барвників та консервантів.
Лимонний сік. Варто вживати, розвівши удвічі кип’яченою водою.
Настій хмелю і м’яти. Давній слов’янський рецепт. Фахівці радять змішати рівні частини шишок хмелю і м’яти, залити столову ложку цієї суміші склянкою окропу і настоювати одну годину.
Кисломолочні напої. Вивести токсини з організму та покращити роботу печінки і нирок допоможуть кефір, йогурт, айран чи кумис. Вони добре засвоюються і забезпечать необхідним протеїном, вітамінами і мінералами.
Кава. Чашка кави може допомогти, оскільки кофеїн є звужує судини і допомагає кровоносним судинам, але не варто ним захоплюватися, тому що він також має сечогінні властивості та погано впливає на серце.
Мед. Містить фруктозу, яка знадобиться організму, щоб швидше впоратися з переробкою алкоголю в нешкідливі речовини. Також мед заспокоює і має дезітоксикуючі властивості.
Цитрусові і банани. Прийом лимонної кислоти, яку містять апельсини та лимони, сприяє процесу переробки токсичних продуктів розпаду алкоголю. А банани містять калій, який втрачається під час надмірного вживання спиртного. Крім того, фрукти нададуть енергію ослабленому організму після застілля.
Овес. Від похмільних страждань допоможе позбавитися вівсяний відвар, а також вівсяний кисіль і каша. Овес має властивість виводити токсини, що отруюють організм з похмілля. Відвар нормалізує артеріальний тиск, відновлює роботу мозку.
Сон, спорт, секс. Безумовно, одним з найкращих засобів детоксикації є сон. Також корисні невеликі фізичні навантаження (наприклад, деякі віддають перевагу сексу) та прогулянка на свіжому повітрі.
До речі, щільна їжа з похмілля не рекомендується. Сніданок в дусі яєчні з беконом посилює навантаження на печінку, яка вже перевантажена як переробкою альдегідів і кетонів, так і знешкодженням продуктів розпаду білків, що надійшли з їжею напередодні.
Пиво чи “сто грамів”. Цей засіб лікарі однозначно не рекомендують. Втім, дехто вважає, що він може допомогти.
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|