Успішні люди повинні йти до вихованців дитячих будинків, - переконаний Віктор Каратов, координатор акції «Подаруй дитині посмішку», яка реалізується на Прикарпатті благодійним фондом «Завжди нова радість» спільно з БХФ «Солідарність».
Своїми думками пан Каратов поділився з представниками регіональних мас-медіа під час сьогоднішньої прес-конференції. З його слів, акція стартувала з 1 грудня цього року і передбачає нову форму спілкування благодійників з дітьми-сиротами. Учасники проекту: представники благодійних фондів і волонтери - попросту йдуть в дитбудинки і дитячі притулки, спілкуються і граються з дітьми, водять їх на якісь цікаві масові заходи чи приводять до них цікавих, насамперед успішних, людей, яким є чим поділитись з дітками.
«Ми не нав’язуємо себе. - розповідає чоловік, - Кожної суботи ми приходимо до дітей і питаємо: як ви хочете провести свою наступну суботу? І діти самі визначають те, що їм дійсно цікаво. Погодьмося: на сьогоднішній день в більшості таких закладів, якщо не брати до уваги новорічні і різдвяні свята, діти проводять більшу частину часу у своїх дитячих будинках. При цьому ми жодного разу не прив’язуємо наш проект до новорічних чи різдвяних свят. Цей процес продовжуватиметься і по святах. Взагалі особливість цієї програми полягає в тому, що вона не має рамок. Вона цілковито залежить від того, що хочуть діти. Наприклад, одне з бажань, яке нам озвучили діти,- прийти на один із відомих в Україні стадіонів і зіграти там, скажімо, товариський футбольний матч. І цим ми займатимемось в одну з наступних зустрічей».
Зі слів В.Каратова, на сьогоднішній день проект є пілотним. На першому його етапі – протягом грудня цього року – планувалося реалізовувати його на базі одного дитячого притулку у Львівській області. «Проте завдяки одному досить щедрому спонсору, - розповідає координатор, - нам вдалося поширити проект і на Івано-Франківщину. Тож у нас зараз 1 притулок на Львівщині і два на Прикарпатті». Втім, вже протягом наступного року ініціатори програми планують поширити її дію щонайменш на вісім областей Західної України.
В основі проекту лежить переконання в тому, що в Україні успішних людей дуже багато. Якщо кожен з них висловить бажання присвятити хоча б один день дітям у дитбудинках, у нас просто не вистачить дитячих будинків і доведеться шукати дітей-сиріт навіть за кордоном. Крім того, - переконаний В.Каратов, - якщо кожен з близько 40 мільйонів мешканців пожертвує для дітей-сиріт хоча б 10 гривень, у таких дітей не буде проблем із щоденним активним відпочинком.
«У нас вже є певна черга з успішних людей, - розповідає громадський активіст, - які мають намір піти до дітей-сиріт і не з пустими руками. У нас є стоматологи, які готові прийти і полікувати дітками зубки. У нас є відомий івано-франківський художник, який готовий прийти і поділитись з дітками своїми знаннями і навичками».
Автор: Сергій БІЛИЙ
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|