Більшість людей ставиться до своєї професії не тільки як до засобу забезпечення свого існування. Робота дозволяє нам проявити наші таланти і виразити себе, впливає на стан нашого здоров’я, як фізичного, так і ментального.
Фахівці Національного центру вивчення громадської думки з університету Чикаго дійшли висновку, що найбільш щасливими є представники професій, діяльність яких полягає в турботі або захисті інших, а також дає можливість для творчості і винахідливості. Життя будь-якої людини повинно бути наповненим змістом. Для більшості людей сенс життя полягає в тому, щоб бути кому-небудь потрібним.
Оскільки робота займає центральне місце в житті людей, задоволеність своєю професією і родом занять є найважливішим компонентом загального добробуту індивіда. Так, серед людей незадоволених роботою лише 15, 7% щасливі і задоволені життям в цілому. А ось 45, 3% серед задоволених своєю роботою опитаних респондентів цілком щасливі і благополучні.
Результати дослідження були отримані в ході щорічного опитування “Загальний соціальний огляд” Центру вивчення національного думки при університеті Чикаго. Шляхом безпосереднього інтерв’ювання людям задавався ряд різних питань щодо їх роботи, кар’єри і задоволеності життям в цілому. Згідно з опитуванням, найбільш щасливими є представники духовенства.
1. Священнослужителі. Найщасливіші службовці, згідно з опитуванням.
2. Пожежники. Вісімдесят відсотків опитаних пожежників “цілком задоволені” роботою, на якій вони іноді навіть рятують людські життя.
3. Фізіотерапевти. Робота з людьми і можливість допомагати щодня роблять цих людей щасливими.
4. Письменники. Не найбільш оплачувана робота, але можливість творити і писати самостійно веде до абсолютного щастя.
5. Викладачі спецшкіл. Якщо вас не турбує фінансове благополуччя, то можете присвятити себе не найлегшій роботі, яка приносить радість та щастя іншим.
6. Вчителі. Професія вчителя не є високооплачуваною ні в США, ні в нашій країні. 50% молодих ентузіастів змінюють спеціальність через 5 років роботи. Зате вони будуть пам’ятати, що ця діяльність давала їм радість і тепло.
7. Митці. Не дивлячись на те, що часом мистецтво складно перетворити в гроші, більшість скульпторів і художників цілком щасливі.
8. Психологи. Психологи не завжди можуть вирішувати проблеми сторонніх людей, але, схоже, вони навчилися вирішувати свої.
9. Агенти із продажу фінансових послуг. 65% людей цієї професії задоволення приносить висока зарплатня, затишні офісні умови і короткий робочий день.
10. Оператори інженерних систем. Щасливі представники цієї професії управляють бульдозерами, гігантськими кранами, екскаваторами. Хто в дитинстві не мріяв про таке?
Джерело:
www.rate1.com.ua
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|