Кожна громада Прикарпаття має розробити довгостроковий план розвитку. Як мінімум на найближчі 5 років. Таке рішення прийняли члени обласного комітету з економічних реформ. Адже короткотермінові плани, кажуть чиновники в ОДА, не формують завершене бачення тієї чи іншої ситуації.
З цією метою у всіх населених пунктах проведуть збори громад. На них люди мають виробити стратегію розвитку. Нині ж керівники районів, визнають чиновники в ОДА, часто лише чекають фінансових вливань з обласного чи державного бюджетів.
Для ефективного планування влада має стимулювати ініціативу місцевих громад. Як приклад голова облради Олександр Сич навів успішний досвід проведення двох конкурсів проектів розвитку місцевого самоврядування. В його рамках 100 громад Прикарпаття вирішили частину своїх проблем.
Тож цілком реально, запевнили в ОДА, що вже з 2012 року кошти від обласного і державного бюджетів отримуватимуть лише ті населені пункти Прикарпаття, які готові внести свій матеріальний внесок у розвиток села чи міста.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).