Розвиток місцевого самоврядування — серед пріоритетів обласної ради. Про це її голова Олександр Сич заявив на брифінгу для журналістів до дня місцевого самоврядування. За його словами, свідченням цьому є створення громадської ради. Вона має реальне право дорадчого голосу, а не, як то кажуть «для галочки».
Конструктиву вдалося досягти на різних рівнях діяльності. Незважаючи на те, що в облраді представлено 13 політсил, питання соціально-економіного життя міста вирішуються продуктивно. Тож закиди скептиків про те, що робота обласної ради буде схожа на політичний цирк залишилися на рівні припущень. Як і недопрацювання з облдержадміністрацією.
До дня місцевого самоврядування в облмуздрамтеатрі зібралися громади з цілого Прикарпаття. Найактивніші, які брали участь в другому обласному конкурсі проектів та програм отримали грамоти переможців, які засвідчують грант від облради на суму до 75 тисяч гривень. Таких, каже Василь Гладій — 60. За рік роботи таки вдалося переконати людей, що власними зусиллями реально творити зміни.
На урочистостях говорили і про сучасне місцеве самоврядування. Олександр Сич впевнений — логічним продовженням місцевих рад мають стати їхні виконавчі органи. Адже в області добре зарекомендувала себе практика прямих виборів голови обласної ради й одночасно голови її виконавчого комітету. Як показують соціологічні дослідження, 74% мешканців області сьогодні також підтримують ідею прямого обрання керівника обласної виконавчої влади.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).