Івано-Франківськ потребує плану. Як генерального, так історико-архітектурного. Перший без з другого неможливий — пояснюють у міському відділі охорони культурної спадщини.
Останній історико-архітектурний опорний план Івано-Франківська був створений у 1998 році. За понад десятиліття інфраструктура міста змінилася, тому постала потреба якомога швидше створити новий. Адже до нього необхідно звертатися щоразу з питань забудови центральної частини міста, реконструкції її транспортної та комунальної систем тощо. Історико-архітектурний опорний план — це своєрідна конституція міста. Вона формує поведінку не лише забудовників, але й усіх мешканців міста і його гостей.
Аби створити такий документ, потрібно чимало часу. До прикладу, у сусідньому Львові історико-архітектурний план остаточно сформували лише минулого року. Фахівців, які їх створюють, в Україні небагато — буквально 2–3 науково-дослідні проектні установи. Тож вартуватиме він також чимало — близько 400 тисяч гривень.
З огляду на туристичний потенціал пам’ятки архітектури, стверджує Ігор Панчишин, — це найкращий ресурс міста. Та усвідомлення цього прийшло нещодавно. Тому накопичені за багато років проблеми починають вирішувати лише тепер.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).