Аби подати позов, апеляцію, касацію — при серйозних справах доведеться добряче потрусити гаманцем. З 1 листопада набув чинності новий закон «Про судовий збір», який суттєво підвищить витрати тих, хто звертається до суду. Державне мито скасували, натомість запровадили судовий збір. Також законом істотно збільшено його мінімальний і максимальний пороги.
До прикладу, при подачі позову в господарських справах доведеться платити в 14 разів більше. Зміни торкнуться також і тих, хто звертається до суду з немайнових суперечок, на кшталт розлучення, яке здорожчало теж у кілька разів. Через дрібниці, прогнозують працівники суду, до них тепер не звертатимуться люди і банки. Останнім доведеться списати дрібні заборгованості, адже судитися через борг в 200 гривень тепер абсолютно невигідно. Як і захищати свою честь та гідність. Такий позов подорожчав вдесятеро.
Закон про судовий збір, кажуть представники феміди, був на часі. Адже це допоможе забезпечити належну матеріально-технічну базу судів та покращити правосуддя загалом. Адже тепер всі кошти від судового збору будуть акумулюватися на спеціальному рахунку держбюджету. Звідти їх перерозподілятимуть та спрямовуватимуть виключно на розвиток судів.
Головна увагу мешканців фахівці звертають на порядок сплати судового збору. Адже через неточності у квитанції доведеться платити ще раз.
Кілька категорій все ж таки звільнили від сплати судового збору. Серед них ті, хто подає позови про стягнення зарплати, поновлення на роботі, у суперечках, пов’язаних з виплатою компенсації, поверненням майна, а також споживачі за позовами, пов’язаними з порушенням їхніх прав.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).