Основна кримінальна проблема Прикарпаття — боротьба із наркозлочинами. Такий невтішний підсумок оприлюднив начальник УМВС в області Василь Варцаба. За його словами на Івано-Франківщині поменшало вбивств, квартирних крадіжок, розбоїв та грабежів.
Зменшилась і кількість ДТП. Натомість кількість злочинів пов’язаних із наркотиками у порівнянні з минулим роком зросла на 13,5 %. За 9 місяців правоохоронці порушили більше 500 відповідних кримінальних справ та вилучили з обігу 150 кілограмів небезпечних речовин.
Окрім того у правоохоронців є і позитивні новини — незабаром вони стануть ближчими до людей. На прикарпатську міліцію очікує реформування районних та міських відділів. Зокрема, створення спецгруп, котрі будуть оперативно реагувати на заяви та повідомлення людей. До такого кроку правоохоронців змусила не вельми оптимістична статистика — нині рівень недовіри громадян до їх роботи становить 70%.
У рамках цього реформування дільничних міліціонерів обиратимуть самі громадяни. Відтак, переконаний Василь Варцаба, нововведення запозичене у польських колег, допоможе правоохоронцям не лише швидше розкривати злочини, але й зміцнити свій авторитет.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).