Рятувати білих лелек взялися прикарпатські енергетики. Вони піднімають гнізда птахів, що розташовані на електричних опорах, на спеціальні платформи. Таким чином виконують дві добрі справи – вберігають пернатих від ураження струмом і роблять надійнішим електропостачання.
Найчастіше на електроопори падають молоді лелеки, які лише вчаться літати. Щороку у такий спосіб травмується близько 50 птахів. Більшість з них гине одразу. А хто потрапляє на утримання місцевих мешканців – теж живе лічені дні.
Щороку, зауважують мешканці прикарпатських сіл, лелек в природі все меншає. Між тим для людей ці птахи – символ щастя, добрих новин і провісник поповнення в сім’ї. Тому з нетерпінням чекають пернатих кожної весни.
До речі, енергетики не лише переносять гнізда лелек з електроопори на платформу. Домівки птахів розчищають від предметів, що можуть їм зашкодити. Найчастіше це дроти, та поліетилен.
За 5 років прикарпатські енергетики мають намір встановити гнізда лелек у 500 платформ. На це готові виділити 350 тисяч гривень позабюджетних коштів.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).