Дорога — це життя. Ще на початку року Прикарпаття налічувало лише три кілометри доріг на тисячу гектарів лісового фонду. Це надзвичайно мало порівнянно зі світовою практикою — кажуть фахівці. Однак у 2011-му Франківщина йде в ногу із сусідньою Львівщиною за кількістю будівництва нових лісових доріг.
Вона суттєво більша аніж до прикладу на Буковині чи Закарпатті. Половину коштів для цього виділила держава.
Нову дорогу урочисто відкрили та освятили. Вона проходить повз легендарний Манявський Скит, місцями, де колись також знаходились монастирські будівлі. Це один з тих шляхів, який дозволить ефективніше вести лісове господарство області. Робиться дорога, як то кажуть, на совість — адже тут їздитимуть великогабаритні автомобілі, які перевозитимуть як мінімум 40 кубометрів деревини.
За Австро-Угорщини деревину в Карпатах сплавляли вниз гірськими ріками. Старі залізничні колії та дороги, хоча й будувалися добротно, давно зруйновані. Тож нині питання будівництва нових доріг особливо актуальне. До речі, лісові шляхи мають величезне значення не лише для лісопереробної промисловості. Їх соціальну важливість теж важко заперечити, адже дороги сполучають віддалені гірські села і водночас зменшують відстань між ними. А ця траса, зокрема, сприятиме також екологічному та релігійному туризму.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).