Осінь у календарі нагадує про наближення зими, що для енергетиків означає значне зростання споживання електроенергії. Щоб енергетичне обладнання могло витримати сезонне максимальне навантаження в електромережах, кожне енергопостачальне підприємство мусить дбати завчасу.
Так у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» відповідні заходи розроблялися ще навесні. На основі виданого наказу про підготовку до роботи підприємства в осінньо-зимовий період усі філії товариства (РЕМ) видали відповідні розпорядчі документи на місцях.
Забезпечення суспільного виробництва та населення області надійним постачанням електроенергії та недопущення аварій в електромережі протягом осінньо-зимового максимуму навантаження 2011/2012 років в компанії визначено пріоритетним та особливо важливим завданням. У рамках підготовки до зими відбувається заміна силових трансформаторів, вимикачів, пристроїв релейного захисту та автоматики, спуск вологи з баків масляних вимикачів, ремонт та заміна елементів обігріву обладнання тощо.
«Головне завдання, яке стоїть перед енергокомпанією в осінньо-зимовий період, - пояснює начальник виробничо-технічної служби ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Сергій Фелик, - уникати аварійних знеструмлень, зумовлених різким ростом навантаження на електромережі через більше використання споживачами освітлювальних та опалювальних приладів. Тому уся наша діяльність у теплу пору року спрямована на недопущення таких збоїв у системі. Для цього виробничі бригади РЕМ встановлюють розвантажувальні комплектні трансформаторні підстанції, замінюють перевантажені трансформатори, замінюють провід на електролініях на провід з більшим перерізом. Так уже встановлено 12 ТП-10/0,4 кВ, замінено близько 40 трансформаторів 6-10/0,4 кВ, більше 120 км проводу на ПЛ-10-04 кВ. Ці та інші роботи ще тривають, часто навіть з перевиконанням графіків».
Також у компанії перевіряється сформований аварійний запас електроустаткування, будівельних конструкцій та матеріалів для електричних мереж 0,4-110 кВ, аналізується готовність до роботи в умовах зими транспортних засобів, у тому числі, пересувних лабораторій, будівель та споруд, опалювальних приладів тощо.
Особливу увагу енергетики мусять приділити попередженню розкрадання енергетичного майна діючих електроустановок. Оскільки саме взимку вихід з ладу окремих елементів обладнання, наприклад, на підстанції, може призвести до тривалих і масових знеструмлень. Тож фахівці ПАТ «Прикарпаттяобленерго» беруть участь в проведенні територіальними підрозділами УМВС профілактичних заходів, спрямованих на попередження крадіжок і пошкоджень енергетичного майна. У разі необхідності, вони інформують районні та обласну державні адміністрації щодо умов та обставин, які негативно впливають на ефективну боротьбу із вказаними злочинами.
Джерело:
ПАТ ”Прикарпаттяобленерго”
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|