Деякі люди ходять і розмовляють уві сні. Проте технології вносять свої корективи навіть у хвороби. Фахівці все більше говорять про особливу форму лунатизму, що провокує неусвідомлене писання СМС-повідомлень, відзначає ABC News.
Лікарі, які спеціалізуються на проблемах сну, в особі доктора Адама Фіша з госпіталю Святого Вінсента в Індіанаполісі, кажуть: для того, щоб набрати текст СМС, не потрібно активно задіювати рухові навички або включати мозок. Між тим, ідеться про новий тип розладу, який здатен суттєво позначитись на житті людини. Адже на ранок їй доведеться звітувати за всі відправлені вночі повідомлення, повідомляє Gazeta.ua.
Варто нагадати про відомий випадок, коли відправкою СМС справа не обмежилася. 2008 року співробітники Університету Сетон Холл опублікували звіт, в якому описувалося, як людина, перебуваючи в сонному стані, відправила лист електронною поштою. Також відомі деякі випадки лунатизму, які проявлялися домашнім насильством і навіть вбивством.
Доктор Фіш радить усім, хто може страждати лунатизмом, створювати комфортне середовище для сну. У першу чергу, варто прибирати подалі мобільний телефон і проконсультуватися з фахівцем.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).