На Прикарпатті під охороною держави перебуває майже півтори тисячі пам’яток містобудування та архітектури, з них 133 – національного, решта – місцевого значення.
Це пам’ятки дерев’яної і мурованої сакральної архітектури, житлового і громадського будівництва, які зосереджені в основному в історичних містах. Обласна влада хоче паспортизувати 500 таких пам’яток до 2016 року з метою удосконалити ведення їх обліку та забезпечення державної реєстрації. На думку чиновників, це дасть більше даних про об’єкти. Нинішні паспорти пам’яток введені ще у 1972 році і мають ряд недоліків: відсутні відомості про сучасний стан об’єктів, недостатні наукові характеристики.
Серед об’єктів культурної спадщини найбільше культових споруд — майже 560 дерев’яних церков і дзвіниць. 96 з них національного значення. Більшість потребують термінової реставрації. В області затверджено спеціальну регіональну програму збереження цих пам’яток.
Говорить начальник обласного управління містобудування та архітектури Ігор Чолій:
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).