Символ Івано-Франківська заслуговує належного опису власної історії. Місцеві краєзнавці випустили чергову, 33-тю книгу серії «Моє місто» — «Ратуші Станиславова».
Невеличка брошура про ратушу, випущена понад 10 років тому, досі була єдиним виданням про неї. Тепер під однією обкладинкою зібрали все, що стосується міського символу і раніше публікувалося у різноманітних джерелах.
Побудована у 1666 році, Станиславівська ратуша зазнала чимало руйнацій під час воєн. А також згоріла вщент у сумнозвісній Мармулядовій пожежі. Історики й досі не дійшли остаточного висновку щодо сьогоднішнього варіанту центральної споруди міста.
Колись це була дев’ятиповерхова кругла вежа з кам’яною основою, побудована у стилі пізнього Ренесансу. З травня 1957 року у новітній ратуші висотою 47 метрів знайшов притулок краєзнавчий музей. На той час у ратуші базувались торгові склади. Тому довелося докласти чимало зусиль аби цінні експонати потрапили сюди.
До речі, не один працівник краєзнавчого музею нарікав на присутність тут привида. Згідно розповідей, він блукає нічними коридорами, і навіть грає на старовинному фортепіано. Не менш цікавою, розповідають краєзнавці, є історія годинників, розташованих на ратуші, а також оздоби її купола. Колись вершечок вежі прикрашала фігура архангела Михаїла, пізніше австрійці розмістили там свого орла.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).