Суботній вечір у Івано-Франківську позначився надзвичайним явищем. Кілька сотень людей зібралися на площі біля міського озера. Здебільшого — молодь, адже цю акцію організували завдяки інтернету та соціальним мережам.
У руках людей — різнобарвні паперові ліхтарі. Особливо популярними серед закоханих пар є червоні серця. Чимало охочих пишуть на них свої імена, побажання та мрії, а також розмальовують на власний смак та розсуд. Усі вони приймають участь у видовищному флеш-мобі. Це одночасний запуск у нічне небо палаючих ліхтарів.
Традиція запускати небесні ліхтарики народилася на Далекому Сході. Їх використовували в китайській армії для зв’язку та залякування марновірних ворогів. А згодом — і в мирних цілях: відлітаючі світила несли понад хмари мрії та бажання тисяч людей, ставши одним з обов’язкових атрибутів на кожному святі. В Україні такі флеш-моби набувають популярності. Наймасовіші спостерігалися у Києві та в Чернівцях. Івано-Франківськ відзначився понад сотнею палаючих ліхтарів.
Небесний ліхтар є спрощеною моделлю повітряної кулі. Закріплений внизу пальник розігріває повітря. Палива зазвичай вистачає на 15–20 хвилин перебування у повітрі. За період свого польоту він встигає піднятися на висоту від 200 до 500 метрів. Коли воно закінчується, ліхтарик повільно опускається на землю. Паперовий купол, каркас та органічне паливо, запевнили організатори флеш-мобу, швидко утилізовуються самою природою, не забруднюючи навколишнє середовище. Тож мрії івано-франківців, які організованим ключем, наче птахи у вирій, полинули услід за сонцем на захід, не завдали жодної шкоди. Швидше навпаки.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).