Міське джерело, яке є справжньою пам’яткою історії, відреставрують за кошти ПРООН. Першим, пілотним зразком реалізації їхньої програми зі збереження питтєвої води «Кожна краплина має значення» стане саме івано-франківська водойма. Згодом схожі проекти здійснять ще у трьох містах нашої країни.
Джерело у парку Шевченка іноземців зацікавило невипадково. Раніше тут стояв пам’ятник Грюнвальдській битві, зруйновний під час Великої Вітчизняної війни. А ще на початку IIXXVIII століття водa саме з цього джерела без додаткового обладнання через примітивний дерев яний водогін подавалася у квартали Середмістя.
Через різкі сезонні перепади температур тепер вода з джерела б’є нерегулярно. У посуху «напір» зовсім слабкий, іноді і взагалі пересихає. А от після дощів життєдайною та, як кажуть місцеві, смачною водою можна і тару наповнити. У 2003-му, коли розпочали масштабну реконструкцію понад столітнього парку, облаштували й територію довкола джерела. Однак її суттєво попсували хулігани. Окрім освітлення цієї території, переконний директор парку, необхідно встановити тут ще й камери відеоспостереження.
Вже у п’ятницю завершується конкурс на виконання біля джерела впорядкувальних будівельних робіт. До закінчення теплого сезону джерело планують облаштувати новими стоками, огорожею та пізнавальними й застережними стендами. Це буде екскурсійна зупинка нових пішого та веломаршрутів. Окрім паркового популярністю у франківців користуються ще три джерела — біля міського озера, у мікрорайоні Пасічна та на вулиці Ленкавського. Називають ці водойми каптажованими. Це означає, що довкола них провели благоустрій територій, а якість води контролюють санітарні служби.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).