Право на життя має кожен. А також на те, щоб розпочати його з чистої сторінки. До нової громадської організаціі «Консультативно-реабілітаційний центр «Право на життя» окрім лікарів увійшли й ті, хто про наркотики знає із власного досвіду. Нині наркозалежні свідомо гуртуються у асоціації та ведуть блоги у інтернеті. Тим самим намагаються попередити інших, а зокрема молодь.
Профілактичні та контрольні огляди, впровадження тестової системи, відвідування наркозалежними психтерапевтичних заходів — усе це, розповідає нарколог Тетяна Черкасова, дає позитивні результати. Хоча остаточно зупинити розвиток захворювання практично неможливо, адже для нього характерні часті рецидиви. Саме тому нова громадська організація акцентуватиме на первинній профілактиці наркоманії.
Нові підходи до усіх трьох видів профілактики соціально-небезпечних хворіб, серед яких cнід та наркоманія, потребують співпраці державних установ з громадськими організаціями та благодійними фондами. Звернули на це увагу й за круглим столом незадовго до міжнародного дня боротьби з наркоманією, який припадає на 26 червня.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).