Юлія змінила 70 автівок та побачила Україну із східного кордону до західного. Нагадаємо, 5 червня Юлія Дячук вирушила автостопом зі східного до західного кордону нашої країни, не маючи із собою грошей. Основний висновок, який Юля привезла із мандрівки – українці доброзичливі, гостинні та довірливі.
Подорожуючи без грошей, журналістці часто доводилося вирішувати проблему даху над головою, але, на щастя українці гостино приймали мандрівницю. Доброзичливі господарі не тільки пропонували Юлії дах над головою, а й пригощали вечерею, а на спроби журналістки допомогти господарям із прибиранням, ввічливо відмовлялися. Разом з тим, були і неприємні епізоди – у Дніпропетровську водії маршруток відмовлялися везти журналістку без грошей, а у Полтаві їй справді було важко знайти місце ночівлі, бо переважна більшість людей боялася відкривати двері незнайомій людині.
Спостерігаючи за життям українців, знімальна група на чолі із Юлею поставили декілька експериментів. Одним із перших тестів для українців стала, так звана “перевірка на довірливість”. У рамках експерименту журналістка намагалася зібрати гроші начебто на побудову огорожі, необхідної для проведення Євро-2012. Цікаво, що мешканці Артемівська (Луганська область) із радістю відгукнулась на пропозицію та навіть почали здавати кошти…
Крім того, журналістка ТСН на власному досвіді переконалась, що проблеми “роз’єднаності” Сходу і Заходу України, про які часто говорять політики є більшою мірою надуманими. Незаперечним доказом став сміливий експеримент Юлії на який вона заважилась у Донецьку – вдягнувши українську сорочку, журналістка зверталася до людей виключно державною мовою. Приємним здивуванням для Юлії стало, те, що переважна більш мешканців шахтарської столиці не тільки реагували позитивно, а й намагалася розмовляти з Юлею українською.
Після вдалого завершення експерименту кореспондент ТСН зазначила: “Я візьму на себе сміливість сказати, що люди і на сході і на заході розуміють одне одного. На мою думку проблема “сходу та заходу” є штучною. У рамках нашого проекту ми провокували людей, ми розмовляли різними мовами, і я можу сказати, що на сході і на заході у нас нормальні і адекватні люди, які справді відчувають себе українцями”.
Одна з умов експерименту полягала в тому, що журналістка подорожувала без грошей, отже їй доводилося самостійно заробляти собі кошти – за час проекту Юлія навчилася пасти корів, допомагати по господарству та навіть співати у електричці.
Українська журналістка зізналася, що цей експеримент суттєво змінив її власне ставлення до України і людей які тут живуть.
За її словами вона зібрала величезний обсяг матеріалу, на основі якого планує відзняти фільм про сучасне життя українців.
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|