Чергову чорну пляму історії Прикарпаття викрили місцеві дослідники. Місце масових поховань, що може сміливо конкурувати із сумнозвісним Дем’яновим Лазом, виявили неподалік Тисмениці, у селі Пшеничники.
Розкопки у цій місцевості, каже знаний на Західній Україні судмедексперт Омелян Левицький стали чи не найважчими. Найбільшим випробуванням є площа досліджень. Згідно переказів очевидців, з 1939 по 1941 роки у Пшеничниках перебував гарнізон НКВД. Саме сюди звозили тіла вбитих в’язнів з 3-х прикарпатських тюрем — Станіславської, Тисменицької та Тлумацької. Місце масових поховань — урочище Підгорище на околиці села — знайшли завдяки геосканеру.
Восени минулого року учасники наукової експедиції виявили тут рештки 170 жертв тоталітарних режимів СРСР та Німеччини. Нещодавно розкопки відновили. Результати вражаючі — за 2 тижні знайдено ще 100 тіл. У тілах загиблих — різноманітні гаки та інші гострі металеві предмети. Це наочні свідчення нелюдських катувань ув’язнених. Згідно аналізу знахідок чимало жертв були розчленовані. Ще один важливий факт — рештків одягу на більшості тіл не виявили. Вбрання залишали у в’язницях. Після ретельного дослідження рештків скалічених людських життів їх, переконані ініціатори розкопок, варто перепоховати — тепер уже належно, за християнськими обрядами. До речі, у дослідницьких роботах неабияк допомагають студенти-семінаристи. У свою чергу священнослужителі вже запропонували організувати живий ланцюг між Дем’яновим Лазом та Пшеничниками.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).