Я зазвичай рекламу ігнорую, дивлюся лише новини та конкретні передачі. А якщо на екрані з’являється реклама, то це для мене вимушена причина піти повечеряти (лише не перед телевізором), помити посуд, прибрати в квартирі… Але одного вечора я не помітила, як почала її, ту рекламу, дивитися. І не пошкодувала, бо вона збурила в мені стільки думок, що мушу поділитися з вами.
Передовсім я зрозуміла, що фармацевти найбільше переживають за наші носи — їх треба закапувати. Реклама починається з показу немовлятка, якому, як я зрозуміла, закапали ніс уже в перші дні життя… Пригадую, своєму синові я, як і всі тогочасні мами, промивала носик власним молоком, і це було дуже дієвим засобом!
Потім під час того ж блоку реклами називають ще зо п’ять-шість засобів, і всі вони гарантують вашим носам вільне дихання. Як легко, виявляється, позбутися хвороби! Не треба ні звертатися до лікаря, ні вилежати застуду чи хворобу — отак на ходу прийняв запропоновану мікстуру, і вриваєшся в кабінет до начальника, щоб виконувати не лише свою, а й його роботу!
Я собі думаю: який резон в одному блоці реклами називати стільки аналогічних засобів, не повідомляючи нічого про їхні переваги і взагалі нічого конкретного? Якби ж ті фармацевти не були такими зацікавленими, щоб ми купували пропоновані препарати, то не рекламували б на кшталт:
«Я вас розумію. — Ні, ви мене не розумієте. — Тоді підіть в аптеку, купіть «ѕ» і відразу випийте. інакше чому стільки розвелося в місті аптек, яких, мабуть, більше, ніж продуктових магазинів. Отож я й гадаю: чого ми більше споживаємо: продуктів чи ліків? Якщо аптеки постійно відкриваються, значить, ми лікуємося так, як треба їм, і зовсім не так, як треба нам.
А от реклама про «правильне» харчування. Чоловік після роботи пробує всі страви, які приготувала дружина, а потім вкидає це все до свого шлунка, приговорюючи: «Правильно». Я спочатку подумала, що жінка хоче його швидкої смерті, бо такі порції і в такій кількості виставляє щовечора перед ним. Але ні — потім пропонує ліки. Або ж інша тупа реклама, як хуторянський тесть вирішує дізнатися, від якої маси сільської їжі зять — миршавенький інтелігент — «загнеться». Я після побаченого запитую себе і вас: до чого привчає телереклама: жерти без міри лише для того, щоб пити ліки?
А от реклами, як харчуватися для здоров’я та довгого життя, споживати їжу в розумній кількості, щоб не запивати її ліками, ніде нема. Але дивуватися цьому не варто, адже телереклама націлена лише на мій і ваш гаманець. і це кожен має добре чути своїм носом…
Автор: Пані СТАНІСЛАВСЬКА
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|