Фізкультура — не шкільний предмет, а відпочинок. В Міністерстві освіти пропонують відмінити оцінювання на уроках фізкультури в початкових класах. Це передбачено новими держстандартами початкової школи, які зараз розглядає Кабмін.
Якщо влада дасть їм зелене світло — нововведення вступить в дію уже з вересня. До таких кроків швидше за все сприяло те,що за останні 6 років на уроках фізкультури в Україні померло 18 дітей. Франківські освітяни до можливих змін ставляться скептично. Кажуть навчальні програми, за якими нині займаються школярі полегшені. Батьки до такої ініціативи відносяться неоднозначно. Одні вважають, що фізкультура — це задоволення від руху та збереження здоров’я. Даний предмет без оцінок сприятиме отриманню задоволення від нього. А от майстер спорту міжнародного класу Роман Вірастюк впевнений відміна оцінювання призведе до немічності нації. Тому, як батько школяра стурбований тим, що чи не найважливіший предмет — перетвориться на банальну зарядку.
Медики ідею Міносвіти підтримують. Оцінка,кажуть не головне. Важливо аби залишалися самі уроки. Адже навіть зараз діти не отримують потрібного фізичного навантаження — із 11 годин займаються лише 2–3 на тиждень. Можновладці запевняють скасовувати фізкультуру ніхто не збирається як і недолюблені багатьма нормативи. Крім того у старшокласників фізкультура таки оцінюватиметься.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).