Прикарпаття може втратити єдиний спортивний клуб міжнародного рівня. Коломийський спорткомплекс «Локомотив», який виховав не одне покоління чемпіонів — на межі закриття. Львівська залізниця, на балансі якої знаходиться заклад, вважає його збитковим, тому видала наказ про скорочення половини тренерського складу. Наступний крок, переконані спортсмени — закриття спорткомплексу.
У ФСК «Локомотив» вирує спортивне життя. Щороку тут відбуваються чемпіонати України, турніри міжнародного значення, олімпійська підготовка спортсменів. Звідси вийшли чемпіони України, світу та Європи. Серед них — Анна Рогович. Дівчина вирішила продовжити династію боксерів і саме у цих стінах — мріяла і йшла до перемоги. Анна Рогович, вихованка ФСК «Локомотив»: «Я стала чемпіонкою України, 3-разовою чемпіонкою кубка України, третьою на міжнародному турнірі». Звістка про закриття клубу шокувала і тренерів, і вихованців, і їхніх батьків. Чимало добирається до Коломиї з далеких сіл, де займатися спортом у дітей немає можливості. Якщо клуб закриють — виховувати юних спортсменів буде вулиця, переконані батьки. Роман Дутчак, батько: «Це шок просто. В Коломиї нема куди фактично дітям ходити. Навіть басейну нема, скажем так, для такого великого міста. Не віриться просто, що можуть закрити такий клуб». За останній рік в реконструкцію клубу вкладено приблизно 1 мільйон спонсорських коштів. Альтернативи спорткомплексу наразі немає. Та й керівництво Львівської залізниці, на балансі якого він знаходиться, досі відзначало, що це один із кращих спортклубів. Тому розпорядження залізничників від 15 лютого здивувало локомотивців. Іван Данилишин, заслужений тренер України: «В наказі написано — Про заходи щодо покращення діяльності спортклубів на Львіській залізниці. Перегортаємо листок і пишуть — звільнити всіх тренерів, звільнити ще 15 чоловік». Наступний крок переконані спортсмени — закриття клубу. Утім у Львівській залізниці такі чутки заперечують. Телефоном нам повідомили — через збитковість спорткомплексу планують скоротити лише його персонал. Майже наполовину. Олександр Копик, начальник служби кадрів Львівської залізниці (телефоном): «За рік його збитки 1 млн 600 тисяч гривень. Єдині заходи, які зараз проводяться, до зменшення персоналу, щоби зменшити суму збитків, які є. Про закриття клубу мова не йде». Працівники та вихованці Локомотиву уже звернулися до Президента України із проханням зберегти спортклуб. Якщо допомоги не дочекаються — спортсмени готові до рішучих дій, навіть — перекрити залізницю.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).