Їх називають “хворобами поведінки”. Це особлива група інфекційних захворювань, які передаються переважно статевим шляхом. На них хворіють однаковою мірою як чоловіки, так і жінки. Напевно зрозуміли – це венеричні хвороби. Нова, більш прозаїчна назва для цієї групи інфекцій - “хвороби, що передаються статевим шляхом”. У групу ХПСШ об’єднані більше 20 інфекційних та паразитарних захворювань, що передаються при статевих контактах та локалізуються в області статевих органів.
Основні з них - сифіліс та гонорея. На відміну від звичайних інфекційних, венеричні хвороби не залишають після себе імунітету, і при повторному зараженні хвороба розвивається знову. Видужування не настає саме по собі: без медичної допомоги людина не може позбутися такої хвороби і хворіє на неї все життя. Венеричні болячки називають іноді “хворобами поведінки”, бо їх поширенню сприяють моральна розбещеність, випадкові статеві зв’язки. Саме неправильна поведінка певної частини людей – причина існування венеричних хвороб у наш час. Поговоримо про це детальніше з фахівцем. Гість студії - Ігор Білоскурський, головний лікар міжрайонного дерматовенерологічного диспансеру.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).