За новими підручниками з історії України навчатимуться одинадцятикласники з 1-го вересня. Про це заявили у профільному міністерстві.
До нової книги внесли зміни, що стосуються національного визвольного руху 1941–1945 років. Зокрема — відновили термін «Велика вітчизняна війна». По новому у підручнику висвітлена і діяльність ОУН-УПА. Йдеться про втрати, що їх завдав націоналістичний рух гітлерівцям. А от про боротьбу ОУН-УПА з радянськими військами — там ймовірно мовитися не буде.
Натомість в міському управлінні освіти кажуть — у міністерстві краще б подбали про вчасне забезпечення шкіл підручниками. Адже чимало 11-класників завершують навчальний рік без підручників. Місцеві викладачі з історії України переконані, попри усі намагання вищого керівництва змінити історію, діти мають отримувати об’єктивну інформацію. Для цього вчителі самостійно вивчають історичні факти та викладають різні погляди на події. Починаючи з часів незалежності підручники з історії України переписували декілька разів. Востаннє рік тому. Тоді з підручників для учнів 5-их класів вилучили теми — помаранчевої революції визвольних змагань УПА та січових стрільців.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).