На Прикарпатті у 90% суб’єктів оптової та роздрібної реалізації ліків виявлені порушення. Такі результати спеціалізованих перевірок.
Як правило підприємці не дотримуються умов зберігання ліків або ж торгують неліцензованими препаратами. Щодо фальсифікату, то в області його не виявили. Провізори пояснюють це жорстким контролем та кількома етапами захисту, від ввозу ліків, до виробництва та продажу.
Натомість в Україні за минулий рік державна інспекція з контролю якості лікарських засобів виявила більше 2 мільйонів упаковок неякісних та незареєстрованих медикаментів. В більшості випадків, кажуть спеціалісти, фальсифікують добре розрекламовані препарати. Не останню роль у розв’язанні рук фальсифікаторам, переконують юристи, відіграють засоби масової інформації. Які телерекламою створюють ажіотаж навколо тих чи інших препаратів. На часі, переконують фахівці, заборона реклами ліків, а також введення вищих штрафів та жорсткішої відповідальності за фальсифікат. До речі, по останньому уже розроблено законопроект.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).