Громади можуть і мусять мати вплив на вирішення локальних проблем. Так вважають представники Європейського Союзу та ООН, котрі вже кілька років співфінансують проекти, які мають на меті здійснити реформи у енергозбереженні, комунальній сфері чи медицині.
На Прикарпатті іноземці пообіцяли допомагати активним мешканцям й надалі. За останні чотири роки з міжнародною допомогою села та міста області вирішили майже 200 локальних проблем на суму 73 мільйони гривень. Закордонних коштів на Прикарпаття надійшло в 22 рази більше, аніж з власних бюджетів.
Як отримати грантову допомогу знають у Галичі. Там з міжнародною підтримкою та завдяки єдності громади відремонтували каналізацію дитсадка та утеплили школу. Хоча, визнають галичани, спочатку в інвесторів не вірили. ООН та ЄС готові фінансувати лише ті проекти, в реалізації яких братиме участь громада. Тому влада закликає прикарпатців об’єднуватись. Участь громади у вирішенні своїх проблем, запевнили міжнародні експерти, є одним з факторів, який може швидше наблизити Україну до вступу у ЄС.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).