Тимчасовий притулок для безхатченків. Рятувальники обласного Управління МНС біля центрального стадіону «Рух» розгорнули ось такий пересувний пункт обігріву для безпритульних та жебраків.
У чотирьох наметах з грубками, кажуть організатори, можуть зігрітися і відпочити одночасно 30 людей. Окрім порятунку від холоду рятувальники пропонують бомжам вітамінне меню. А це шмат сала, цибулина, часник та горнятко гарячого чаю. Є у пункті і намет для ночівлі з розкладачками та теплими ковдрами.
А ще тут постійно чергує лікар. Та найбільше, кажуть організатори така категорія населення потребує моральної підтримки. Головна завдання психолога, аби потрапивши до цього містечка безхатченки забули про свої проблеми. Пересувний пункт обігріву працює третій день поспіль. За цей час, кажуть рятувальники, до нього не завітав жоден безпритульний. Не дивлячись на це містечко діятиме упродовж усього періоду лютих морозів.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).