Обіцяли на початку навчального року, не видали досі. Така ситуація з підручниками для 10-класників по всій Україні.
Сьогодні учні не мають посібників зі світової літератури, поглибленого вивчення математики, фізики, основ інформатики, історії України та іноземних мов. Майже рік школярі міських загальноосвітніх закладів викручуються власними силами.
Кажуть, головний помічник у науці — Інтернет. Однак і тут не завжди можна знайти потрібний матеріал. Важко і викладачам. Доводиться вигадувати різноманітні форми підготовки до занять. А це спеціальні конспекти та різноманітні презентації матеріалу на мультимедійному проекторі. Коли школи будуть на сто відсотків забезпечені підручниками ні вчителі, ні чиновники прогнозувати не беруться. Нині освітнім закладам допомагають самі учні. Закінчивши школу випускники дарують рідній бібліотеці ті книги, які купували під час навчання.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).