В Україну можуть повернути витверезники. Принаймні цього прагнуть столичні чиновники. Ось у цій будівлі 10-ть років тому приймали тих, хто з’являвся на вулицях Івано-Франківська у нетверезому стані.
Пияків тримали у спеціальних камерах до повного витверезіння. А зранку, як із кадрів радянського фільму, правоохоронці вирішували, яким чином відбити українцям бажання перехилити чарку. Переважно таких порушників штрафували, або ж відправляли на громадські роботи. Нині, людину, яка хильнула зайвого, однак не порушує громадський спокій правоохоронці затримати не можуть.
А от агресивних пияків доводиться забирати із собою. За відновлення витверезників і місцеві мешканці. Кажуть, нині на вулицях побільшало пияків, які потребують допомоги. Поки що повернення витверезників є лише пропозицією. Щоб це стало реальністю, треба приймати закон. Ухвалити його Верховна рада має намір вже найближчим часом.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).