Виставкою дитячого малюнку вже нікого не здивуєш. Однак якщо усі ці малюнки — справа рук одного десятилітнього хлопчика, це вже небуденна експозиція.
Творчість наймолодшого з відомого клану Вірастюків — Івана — особлива тема. Хлопчик малює з 3-х років. У свої 10, кажуть професійні художники, має інтуїтивне відчуття композиції та легкість побудови найскладніших зображень з першого ж разу, без корекцій. Окрім того, творчий вундеркінд не на жарт захоплюється скульптурою.
Барвисті пластилінові скульптурки мініатюрних розмірів схожі на ювелірні дива. Серед них — абсолютно незвичайні створіння, які отримують відповідні імена. Натхнення юного художника мешкає у його улюблених книгах, мультфільмах та комп’ютерних іграх. Воно навідує митця щоденно. Батьки кажуть — пластиліну не напасешся. Однак вважають за необхідне якомога менше забороняти — аби не завадити плеканню потенційного майбутнього генія. У цій експозиції — далеко не все, створене юним художником за 7 років творчості. На першій виставці робіт Івана Вірастюка — лише найсвіжіші доробки. Добірку мальованих та скульптурних драконів і динозаврів з-під дитячої руки доповнюють полотна його майбутнього вчителя — Романа Бончука.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).