Голубівники України, Росії, Білорусі та Молдови з’їхались на Прикарпаття, аби показати своїх пернатих улюбленців. В Івано-Франківську відбулася Міжнародна виставка-конкурс голубів. Її відвідувачі мали змогу не лише помилуватися рідкісними породами птахів, а й придбати їх.
У Зеновія Ковальчука дві пристрасті в житті — бджоли і голуби. Голубів чоловік полюбив ще з дитинства. І ось уже більше півстоліття розводить пернатих. Нині у його рідному помешканні, на горищі, живе більше сотні мастистих птахів. Доглядає за ними вся родина. Зеновій Ковальчук, голубовод: «В мене діти люблять голуби, жінка любить голуби. Так шо з голубами в мене і порядок, і не хворіють. Вожу їх у Львів, в Тернопіль на виставку. Всюди. Куди я, туди і голуби».
На виставці представлено кілька сотень птахів. Здебільшого це декоративні породи. Один ряд займають і спортивні. Володимир Мриць тренує таких пернатих. Його птахи нині можуть похвалитися численними нагородами. Один із його голубів — фаворит. За останніх три місяці він побував у кількох містах України, пролетів тисячі кілометрів.
Володимир Мриць, голова Івано-Франківського клубу спортивно-поштових голубів: «Тоді, коли ми запускали їх, в нас на Франківщині цілий день лив дощ. Не дивлячись на погоду, голуб — перший на клуб. Вот, бачите — Дніпропетровськ — перше місце. Вот, це чемпіон».
Організатор виставки — Івано-Франківський Клуб голубівників. Сьогодні вони активно займаються розвитком голубівництва на Прикарпатті, а також готують собі гідну заміну.
Виставка птахів миру в Івано-Франківську відбувається щороку. Цьогорічна, кажуть організатори — вдалась. Голубівники привезли понад 120 порід птахів. Деякі з них — рідкісні і дорогі. Наприклад, за пару «німецьких барабанщиків» просять кілька сотень євро.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).