Близько 20 власників та керівників українських підприємств підвищили свої знання з управління ризиками та успішного ведення бізнесу в сучасних економічних умовах під час семінару «Інструменти управління ризиками у посткризовому ринковому середовищі», який відбувся у Львові 4-го листопада. Семінар провів Проект Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з подолання наслідків кризи у корпоративному секторі за підтримки Швейцарської Конфедерації.
Учасники семінару мали змогу дізнатися про досвід українських компаній, які успішно впоралися з економічною кризою попередніх років і продовжують посилювати власну конкурентоздатність, що дозволяє їм успішно вирішувати не лише поточні питання бізнесового характеру, а й планувати власну перспективу. Семінар відбувся в інтерактивному форматі.
«Сьогодні бізнес у багатьох країнах, в тому числі, й в Україні, стикається зі схожими проблемами. Справа не лише в економічній кризі, але й у змінах ринкового середовища, які відбуваються. Компанії чутливо на них реагують і накопичують досвід, як позитивний, так і негативний, роботи в нових умовах. Цей досвід дозволяє давати об’єктивну оцінку поточному стану справ, аналізувати ефективність чинної бізнес-моделі та водночас – використовувати можливості та ресурси для розвитку. Наша мета – узагальнити актуальні рекомендації провідних експертів та консультантів, нові ідеї та можливості їх застосування в українських реаліях»,- відзначив консультант IFC Олександр Мертенс.
Мета семінару полягає не лише в поширенні передових технологій пристосування до посткризових умов, а й в зміні економічної культури, а по можливості – й ментальності власників та керівників бізнес-структур. Це дозволить їм у подальшому уникати нинішніх типових помилок, які негативно позначаються на кінцевих результатах.
Важливо розуміти, твердять провідні фахівці з питань ефективного управління бізнесом, що криза не стала першопричиною нинішньої непростої економічної ситуації. Вона лише прискорила ті зміни, які до цього відбувалися в конкурентному середовищі, в ролі і функціях, які виконує маркетинг, і в поведінці споживачів. Свого часу бізнес не зміг належним чином відреагувати на них і тому виявився не готовим до таких серйозних випробувань.
Львівський семінар став одним із серії, започаткованої Проектом IFC з подолання наслідків кризи у корпоративному секторі. Наступні відбудуться в інших регіонах України. Відзначаючи їх важливість, керівник Проекту Петро Матіяшек сказав: «Своїми семінарами ми прагнемо підштовхнути бізнес до розвитку. Зробити це після такої затяжної і масштабної кризи, яка охопила всі країни світу, а не лише Україну, доволі важко. Але ми володіємо таким інструментарієм і маємо на меті поділитися ним з українськими підприємцями».
Автор: Роман НЕЧИПОРУК, Національний прес-клуб «Українська перспектива»
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|