«Вишита Україна» — під такою назвою в Івано-Франківську стартувала всеукраїнська акція. На центральній площі міста іванофранківці мали можливість сфотографуватись на згадку у вишиванці будь-якого етнічного регіону України. У такий ненав’язливий спосіб організатори намагаються достукатися до сердець молодих українців і зацікавити їх рідною культурою та звичаями.
Приміряти образ запальної гуцулки, відважного бойка чи слобожанина мають можливість усі охочі. Для цього організатори акції встановили просто неба ось такі двометрові банери із зображеннями людей в традиційних українських строях. Персонажі — без облич. У прорізані отвори будь-хто може підставити своє і сфотографуватись на пам’ять.
Відомий спортсмен Роман Вірастюк під час акції роздає не лише автографи, а й проводить своєрідну фотосесію. Разом з відомими іванофранківцями він фотографує усіх охочих. Такі акції, вважає спортсмен, надзвичайно позитивні.
Ідея проведеня акції виникла в івано-франківських пластунів. Захід влаштували насамперед для молодих людей. Орагнізатори сподіваються, що фото з’являться в соціальних інтернет-мережах — це продовжить життя акції і популяризуватиме її основну ідею — можливість відчути себе жителем будь-якого куточка України.
«Щоб донеччанин, донський слобожанин відчули себе на мить гуцулами чи закарпатцями, — роз’яснює Тарас Зень, організатор заходу, — а тут гуцули чи лемки, бойки відчули себе власне слобожанами. Це така акція, яка має об’єднати нас всіх, оскільки це наша спільна історія без відтінку політики».
Організатори використали фото із зображеннями вишиванок 14-ти етнографічних регіонів України, а також сучасного пластуна і пластунки. Унікальні банери уже незабаром помандрують іншими містами України. В першу чергу туди, де діють осередки Пласту.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).