Живопис виключно природними матеріалами, подарованими флорою, презентував косівчанин Василь Люлька. Митець опановує його впродовж 30-ти років. Хоча потяг до малярства відчував з глибокого дитинства. Окрім незвичного живопису створював еко-інтер’єри та портрети з соломки.
Однак останні 12 років присвятив себе виключно створенню ось таких полотен. Заготівлею незвичних “фарб” для них займається практично увесь рік. Найбільше часу, розповідає майстер, зайняло вивчення рослинних примх - не кожен матеріал піддається обробці та тривалому збереженню. Через це з перших робіт до сьогодення дійшло небагато.
Натомість нині окрім інтуїції при створенні картин майстер користується ще й чималим досвідом. А також ділиться ним з онуками. Найстарший, 15-річний Сергій, уже опановує деталі цього мистецтва. Звичайним копіюванням не займається - шукає власний шлях. Перевагу надає корі дерев. На відміну від дідуся, створює з нею абсолютне усе, навіть блакить небес, яку його найголовніший вчитель пише справжніми фарбами. Понад 3 тисячі полотен - такий результат незвичайного захоплення та щоденної праці художника Василя Люльки. Допомагає йому у творчості й дружина. Основна тематика робіт родини особливих майстрів - відображення традиційного життя та побуту гуцулів. Наразі, розповідає митець, працює над кардинально іншими полотнами. Однак їх таємницю поки що не відкриває.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).